Terminy kursów:
LIPIEC 2024 trwają zapisy

Szkolenie na prawo jazdy kat. B – kurs eksternistyczny

Sprawdź szczegóły oferty

Kurs eksternistyczny: samodzielna nauka teorii w domu

Do teoretycznego egzaminu państwowego kandydat na kierowcę może przygotować się samodzielnie w domu, bez konieczności uczęszczania na wykłady, ale pod nadzorem ośrodka szkolenia (szkoła nauki jazdy udostępnia niezbędne materiały). Do egzaminu wolno podejść najwcześniej miesiąc przed ukończeniem 18 roku życia. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku, kandydat na kierowcę zgłasza się do ośrodka nauki jazdy na obowiązkowe 4-godzinne szkolenie z pierwszej pomocy oraz praktyczną naukę jazdy.

Szkolenie na prawo jazdy kat. B-kurs eksternistyczny:

Cena: 2 700 zł obejmuje:

• materiały szkoleniowe: aplikacja, książka, dostęp do państwowych testów egzaminacyjnych online;
  • zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzone przez doświadczonego ratownika medycznego;
  • 30h (1h=60 min.) zajęć praktycznych,
  • szkolenie praktyczne prowadzone jest na samochodach Skoda Fabia III oraz Skoda Fabia IV* (*są to takie same pojazdy, na których kursant zdaje egzamin państwowy w Nowym Sączu);
  • egzamin wewnętrzny.

Kurs można opłacić gotówką lub przelewem, w całości lub w ratach, najpóźniej:

I: 100 zł – przed otrzymaniem materiałów szkoleniowych,
II: 1 000 zł – przed rozpoczęciem szkolenia,
III: 1 600 zł – w 15 godzinie szkolenia praktycznego.

Numer konta: 17 88040000 0071 0022 5722 0002 (Bank Spółdzielczy)
W tytule: Szkolenie na prawo jazdy kat. B + imię i nazwisko Kursanta